O nas

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego REHA-CARE jest częścią działalności RENT-MED Kornelia Sabara, która od 2017 roku zaopatruje w sprzęt firmy oraz indywidualnych Klientów.

Nasza oferta jest bardzo szeroka, od mniejszych sprzętów jak balkoniki, wózki, po specjalistyczne, mniej spotykane w wypożyczalniach wózki elektryczne, shodołazy czy szyny CPM. Specjalizujemy się w wypożyczaniu 4-funkcyjnych elektrycznych łóżek rehabilitacyjnych najwyższej jakości, wiodącej na rynku firmy BURMEIER. W ofercie posiadamy również koncentratory tlenu INVACARE PERFECTO 2 – znakomicie nadające się do prowadzenia terapii tlenowej w warunkach domowych.

Sprzęt, który oferujemy jest w 100% sprawny, zadbany i każdorazowo przed wypożyczeniem sprawdzany pod względem bezpieczeństwa i higieny.

DZIAŁAMY NA TERENIE WARSZAWY I OKOLIC.

CO NAS WYRÓŻNIA

  • Nie pobieramy kaucji.
  • Nie ma konieczności przyjeżdżania do wypożyczalni, aby podpisać umowę.
  • Sprzęt dowozimy do Klientów na terenie Warszawy i okolic. Zapewniamy wniesienie, montaż i instruktaż z obsługi (koszt ustalany jest indywidualnie w zależności od miejsca montażu).
  • Do wypożyczenia potrzebne minimum formalności (wymagany jedynie dowód osobisty, na podstawie którego zawierana jest umowa na czas nieokreślony).
  • Telefon czynny 24h/7.
  • Możliwość składania zamówień niestandardowych.

REHA-CARE to gwarancja dostępności sprzętu oraz niskiej ceny w połączeniu z wysoką jakością i profesjonalną obsługą.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.