handbike wózki inwalidzkie sportowe handbike quickie hand-bike

Handbike, rowery trójkołowe

REHACARE - Wózki inwalidzkie - Handbike, rowery trójkołowe

handbike shark s

Handbike Shark S


Profesjonalny wózek sportowy. Wszechstronny i ekonomiczny - maksimum profesjonalności, stylu i wygody. Regulowane ramię-Crank Bardzo lekki state-of-the-art trójdrogowy regulowane ramię korby to techniczne arcydzieło.  
handbike

Handbike Shark


Profesjonalny wózek sportowy. Wszechstronny i ekonomiczny - maksimum profesjonalności, stylu i wygody. Regulowane ramię-Crank Ramię korby jest techniczne i indywidualnie dostosowane do specyficznych potrzeb.  
handbike handy

Handbike Handy


Posiada aluminiową ramę co zapewnia lekką wagę całej konstrukcji. Może zostać szybko i w łatwy sposób rozłożony na części za pomocą zaledwie jednego klucza.  hand-bike

Handbike Kitz Bike


Quickie - Kidz Bike Regulowany podnóżek i klapka pozwala kierowcy zbliżyć się do krzesła, co ułatwia transfery. Siedzenia przesuwają się tak aby pomieścić zawodnika o różnych rozmiarach.  
handbike

Handbike Mach 2


Quickie Mach 2 Smooth-rozruchowy. Łatwość zmiany biegów. Biegi 3 lub 7 prędkości. Łatwe do stosowania z hamulcem nożnym. Regulacja głębokości siedzenia dla zmieniających się potrzeb.  
handbike

Handbike Upright


W tym modelu podróżujemy w pozycji siedzącej. Posiada aluminiową ramę co zapewnia lekką wagę całej konstrukcji. Może zostać szybko i w łatwy sposób rozłożony na części za pomocą zaledwie jednego klucza.  hand-bike

Handbike Rehatri Semi


Rehatri Semi półleżący trójkołowiec) został zaprojektowany dla komfortu, szybkości, bezpieczeństwa oraz uniwersalności.  
handbike rehatri

Handbike Rehatri 24


Rehatri 24 calowy z pionowa kierownica Ten nowoczesny Handbike został stworzony dla ludzi aktywnie uprawiających sport, posiada nowoczesny design.  
handbike

Handbike Handy


Posiada aluminiową ramę co zapewnia lekką wagę całej konstrukcji. Może zostać szybko i w łatwy sposób rozłożony na części za pomocą zaledwie jednego klucza.  Handbike, rowery trójkołowe

Wózki inwalidzkie aktywne to wózki dobierane pod indywidualny wymiar. Wózki aktywne wykonane są z bardzo lekkich i trwałych komponentów. Dzięki swojej niskiej masie i wysokiej jakości materiałom wózki aktywne są bardzo popularne wśród osób niepełnosprawnych.

Na zakup wózka aktywnego który jest wykonany ze stopów lekkich z szybkim demontażem kół można uzyskać dofinansowanie w wysokości 1 700 zł z N.F.Z. plus do 2 550 zł z P.C.P.R. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem, pomożemy dobrać odpowiedni wózek aktywny oraz udzielimy wszelkich potrzebnych informacji.

KONTAKT

Dofinansowania
DOWIEDZ SIĘ JAK UZYSKAĆ
Rehacare TV
YOUTUBE REHACARE
Serwis
SERWIS WÓZKÓW
Handbike, rowery trójkołowe. Sportowe wózki inwalidzkie i hanbike.