wózek inwalidzki dziecięcy gtm smyk wózek inwalidzki dziecięcy gtm smyk wózek inwalidzki dziecięcy gtm smyk wózek inwalidzki dziecięcy gtm smyk
 • Quckie Salsa
  ELEKTRYCZNE WÓZKI INWALIDZKIE
  Doskonała manewrowość w pomieszczeniach to cechuje wózki inwalidzkie elektryczne Quickie. Niewielki promień skrętu dzięki technologii napędu na środkową oś. Szerokość zaledwie 60 cm zapewnia łatwy przejazd przez drzwi i przestrzenie zamknięte. Mała wysokość siedziska zapewnia dostęp do stołów.
   
  wózek inwalidzki elektryczny
 • Wózki dziecięce
  WÓZEK DZIECIĘCY JOGGER
  Wózki inwalidzkie dziecięce mają istotny wpływ na rehabilitację dzieci - ich rozwój fizyczny i emocjonalny. Mogą być wyposażone w multi-funkcjonalne siedziska z regulacją szerokości i głębokości oparcia - co umożliwia dopasowanie parametrów wózka do wymiarów dziecka.
   
  wózki inwalidzkie dziecięce
 • Rower Momo
  ROWERY REHABILITACYJNE
  Rower rehabilitacyjny Momo - firma Schuchmann jest znana ze swoich rowerów rehabilitacyjnych. Solidność wykonania i nowoczesne rozwiązania są głównymi cechami jakimi charakteryzują się rowery rehabilitacyjne aluminiowa rama ze stopu 6061 oraz kompaktowy i ergonomiczny kształt.
   
  rowery rehabilitacyjne
 • Quckie Helium
  WÓZKI INWALIDZKIE AKTYWNE
  Quickie Helium to wózki inwalidzkie aktywne o owalnym przekroju ramy. Najlżejszy wózek na rynku - waga całości już od 6,5 kg. Helium to wózek aktywny dla ambitnych, zapewniający bezproblemową obsługę i zoptymalizowaną mobilność. Wózek Helium to projekt charakteryzujący się mocną owalną ramą i wieloma możliwościami.
   
  rower rehabilitacyjy
 • Quickie Xenon
  WÓZEK INWALIDZKI AKTYWNY
  Quickie Xenon FF to wózki inwalidzki aktywny. Minimalistyczna, owalna rama połączona z innowacyjnym, opatentowanym, płaskim wzmocnieniem krzyżowym sprawiają, że wózek Xenon marki Quickie wygląda niezwykle stylowo i dynamicznie.
   
  wózki inwalidzkie aktywne
 • Groove
  WÓZEK INWALIDZKI ELEKTRYCZNY
  Wózek z napędem na tylne, koła, który oferuje użytkownikowi niezależny wybór podstaw napędowych i systemów siedziska. Kontroluje prędkości do 13 km/h dzięki silnikom wyposażonym w zaawansowane rozwiązania takie jak Intellidrive™. Groove to rozwiązanie, które daje duże możliwości aktualizacji oprogramowania.
   
  skutery inwalidzkie elektryczne
 • Pionizator
  MIRCO
  Mirco to propozycja pionizatora dynamicznego amerykańskiej firmy RIFTON. Cechuje się wszechstronnością dzięki systemowi modularnemu pozwalającemu zastosować bardzo szeroką ofertę dodatków. Jednocześnie pionizatory Mirco oferują zalety wielu urządzeń.
   
  pionizatory
Wózki inwalidzkie dziecięce Gtm Smyk
 

Wózek aktywny przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Produkowany jest indywidulanie wg potrzeby "małego" użytkownika.

Umożliwia kontakt rówieśnikami oraz aktywne uczestnictwo w grach i zabawach, co ma wpływ na prawidłowy rozwój dziecka, a jednocześnie przygotowuje swojego użytkownika do późniejszego korzystania z wózka aktywnego dla dorosłych. Przy pomocy łatwodostępnej dźwigni amortyzator można wyłączyć podczas jazdy uzyskując w ten sposób wózek o sztywnej ramie. Przednia amortyzacja doskonale tłumi nierówności nawierzchni, uwalniając użytkownika od nieprzyjemnych drgań. Wszystkie wymienione opcje, jak podpowiada logika, muszą być ciężkie, powodując wózek ciężkim. SHOCK ABSORBER PRZECZY TEJ OPINII, dzięki zastosowaniu ramy aluminiowej spawanej z najwyższej jakości specjalizowanych stopów aluminium, poddanej skomplikowanej obróbce cieplnej, włókien węglowych oraz stopów tytanu z którego wykonany jest podnóżek, wózek konkuruje wagą z najlżejszymi na rynku wózkami o sztywnej ramie. Masa amortyzatora to jedynie 200g ...... Na eksluzywny charakter tego wózka wpływa również tapicerka wykonana z najwyższej jakości skóry stosowanej przez firmę PORSCHE. SHOCK ABSORBER wykonywany indywidualnie, posiadający wszystkie najnowsze rozwiązania ergonomiczne siedziska oraz oparcia wprowadza najwyższą jakość oraz komfort do jego użytkowania. Badania prowadzone przez firmę GTM w zakresie ergonomii siedziska oraz oparcia wspólnie z czołowymi firmami w Europie pozwoliło zmniejszyć naciski w obrębie siedziska nawet o 40% do klasycznego rozwiązania, zmniejszając wydatnie ryzyko odleżynowe.

DANE TECHNICZNE
 • waga kompletnego wózka 6 kg
 • pasy bezpieczeństwa
 • zapezpieczenie antywywrotne
 • koła 17''
 • koła przednie: 3'', świecące
 • pałąk do prowadzenia wózka
 • podnóżek: platforma
 • poduszka: wypełnienie gabkowe, 2 cm
 • kolor ramy: do wyboru
 • kolor tapicerki: czerwony
wózek inwalidzki dziecięcy gtm smyk
wózek inwalidzki gtm
wózek inwalidzki dziecięcy gtm smyk
wózek inwalidzki dziecięcy gtm smyk
wózek inwalidzki dziecięcy gtm smyk
wózek inwalidzki dziecięcy gtm smyk

Dofinansowania
DOWIEDZ SIĘ JAK UZYSKAĆ
Rehacare TV
YOUTUBE REHACARE
Serwis
SERWIS WÓZKÓW