wózki inwalidzkie wózki inwalidzkie elektryczne pionizatory sprzęt rehabilitacyjny
 • Quckie Salsa
  ELEKTRYCZNE WÓZKI INWALIDZKIE
  Łatwe manewrowanie w małych pomieszczeniach to cechuje wózki inwalidzkie elektryczne Quickie. Niewielki promień skrętu dzięki technologii napędu na środkową oś. Szerokość zaledwie 60 cm zapewnia łatwy przejazd przez drzwi i przestrzenie zamknięte. Mała wysokość siedziska zapewnia dostęp do stołów.
   
  wózek inwalidzki elektryczny
 • Quckie Helium
  WÓZKI INWALIDZKIE AKTYWNE
  Quickie Helium to wózki inwalidzkie aktywne o owalnym przekroju ramy. Najlżejszy wózek na rynku - waga całości już od 6,5 kg. Helium to wózek aktywny dla ambitnych, zapewniający bezproblemową obsługę i zoptymalizowaną mobilność. Wózek Helium to projekt charakteryzujący się mocną owalną ramą i wieloma możliwościami.
   
  rower rehabilitacyjy
 • Rower Safari
  ROWERY REHABILITACYJNE
  Rower rehabilitacyjny Safari slidność wykonania i nowoczesne rozwiązania są głównymi cechami jakimi charakteryzują się rowery rehabilitacyjne kompaktowy i ergonomiczny kształt.
   
  rowery rehabilitacyjne
 • Wózki dziecięce
  WÓZEK DZIECIĘCY JOGGER
  Wózki inwalidzkie dziecięce mają istotny wpływ na rehabilitację dzieci - ich rozwój fizyczny i emocjonalny. Mogą być wyposażone w multi-funkcjonalne siedziska z regulacją szerokości i głębokości oparcia - co umożliwia dopasowanie parametrów wózka do wymiarów dziecka.
   
  wózki inwalidzkie dziecięce
 • Quickie Xenon
  WÓZEK INWALIDZKI AKTYWNY
  Quickie Xenon wózek inwalidzki aktywny, a jego minimalistyczna, owalna rama połączona z innowacyjnym, opatentowanym, płaskim wzmocnieniem krzyżowym sprawiają, że wózek Xenon marki Quickie wygląda niezwykle stylowo i dynamicznie.
   
  wózki inwalidzkie aktywne
Wózki inwalidzkie Mińsk Mazowiecki Grupamazamed
wózki inwalidzkie elektryczne

Wózki inwalidzkie Mińsk Mazowiecki

Firma Grupamazamed istnieje od lat na rynku medycznym działamy na terenie całego kraju zapewniamy profesjonalną obsługę. W naszej ofercie staramy się zawierać produkty dla różnych grup osób niepełnosprawnych ruchowo.

W naszej ofercie można znaleźć różne typy wózków inwalidzkich zarówno dla dzieci jak też dorosłych. Na chwilę obecną nie posiadamy sklepu stacjonarnego w Mińsku Mazowieckim co nie przeszkadza nam ani naszym klientom realizować wnioski na sprzęt typu wózki inwalidzkie elektryczne aktywne specjalne dziecięce stabilizujące plecy i głowę. Ponadto w zakładce „Dofinansowanie” zamieszczamy przydatne informacje na temat formalności związanych ze zdobyciem refundacji lub dofinansowania sprzętu rehabilitacyjnego. W razie wątpliwości lub dodatkowych pytań zapraszamy do działu kontakt. Do bezpłatnego pomiaru i przymiarki przed zakupem zawsze przyjedzie wykwalifikowany przedstawiciel producenta lub fizjoterapeuta.Służymy pomocą w pisaniu wniosków na dpfinansowanie PCPR / PFRONKONTAKT z FIRMĄ GrupamazamedZachęcamy do kontaktu z nami w celu uzyskania informacji o możliwościach refundacji i dofinansowania zakupu wózka inwalidzkiego lub innego sprzętu rehabilitacyjnego.

Bezpłatny dojazd do klienta na terenie całego kraju w celu pomiaru na sprzęt rehabilitacyjny oraz wózki.

Podczas spotkania pomożemy w doborze wózka lub sprzętu rehabilitacyjnego dostosowanego do indywidualnych potrzeb klienta, pomagamy w zorganizowaniu formalności dofinansowania.

tel. 720 777 868


Napisz do nas na adres biuro@Grupamazamed.pl:

* pole wymaganeSkontaktuj się z regionalnym przedstawicielem handlowym lub z nami tel.: tel. 720 777 868.

Dofinansowania refundacja
PORADNIK JAK UZYSKAĆ REFUNDACJĘ
Grupamazamed
OGLĄDAJ Grupamazamed TV
Blog
REHABILITACYJNY
FIRMA
wózki inwalidzkie elektryczne Grupamazamed
Warszawa ul.
tel. 720 777 868
e-mail: biuro@Grupamazamed.pl


.