Rowery rehabilitacyjne Rower trójkołowy rowery rehabilitacyjne trójkołowe Rower rehabilitacyjny trójkołowy
 • Quckie Salsa
  ELEKTRYCZNE WÓZKI INWALIDZKIE
  Doskonała manewrowość w pomieszczeniach to cechuje wózki inwalidzkie elektryczne Quickie. Niewielki promień skrętu dzięki technologii napędu na środkową oś. Szerokość zaledwie 60 cm zapewnia łatwy przejazd przez drzwi i przestrzenie zamknięte. Mała wysokość siedziska zapewnia dostęp do stołów.
   
  wózek inwalidzki elektryczny
 • Wózki dziecięce
  WÓZEK DZIECIĘCY JOGGER
  Wózki inwalidzkie dziecięce mają istotny wpływ na rehabilitację dzieci - ich rozwój fizyczny i emocjonalny. Mogą być wyposażone w multi-funkcjonalne siedziska z regulacją szerokości i głębokości oparcia - co umożliwia dopasowanie parametrów wózka do wymiarów dziecka.
   
  wózki inwalidzkie dziecięce
 • Quckie Helium
  WÓZKI INWALIDZKIE AKTYWNE
  Quickie Helium to wózki inwalidzkie aktywne o owalnym przekroju ramy. Najlżejszy wózek na rynku - waga całości już od 6,5 kg. Helium to wózek aktywny dla ambitnych, zapewniający bezproblemową obsługę i zoptymalizowaną mobilność. Wózek Helium to projekt charakteryzujący się mocną owalną ramą i wieloma możliwościami.
   
  rower rehabilitacyjy
Rowery rehabilitacyjne VINTAGE dla dorosłych
 

Rowery rehabilitacyjne trójkołowe VINTAGE dla dorosłych

Rower trójkołowy VINTAGE (widoczne rowery są z wyposażeniem dodatkowym)

Trójkołowy rower przeznaczony dla dorosłych ceniących styl i niepowtarzalny charakter. Eleganckie kolory oraz wysokiej jakości wykończenie wyróżniają rower spośród innych. Obniżona rama pozwala na łatwe zajmowanie pozycji za kierownicą. Wyposażenie dodatkowe umożliwia modyfikację roweru pod indywidualne potrzeby użytkownika. Możliwe są dodatkowe stabilizacje, uchwyty oraz regulację, które pozwalają użytkować rower osobom o różnym poziomie dysfunkcji. Dostępne są również dodatkowe akcesoria jak oświetlenie LED, dzwonki i inne.

 • doskonała forma rehabilitacji i ruchu fizycznego
 • atrakcyjne wzornictwo i wysoka jakość
 • duży bagażnik z tyłu
 • różne rodzaje napędów do wyboru
 • dodatkowe wyposażenie do stabilizacji oraz akcesoria

Rower trójkołowy w stylu RETRO. Detale takie jak opony , uchwyty kierownicy , siodełko w kolorze brązowym z materiału imitującego skórę tworzą design roweru nie z tej epoki. Na pewno użytkownik będzie miał poczucie, że jest trendy i wyjątkowy.

Rowerek trójkołowy Vintage to doskonałe rozwiązanie dla osób z zachwianym poczuciem równowagi i zaburzeniami ruchu

Ruch stymulująco wpływa na utrzymanie układu mięśniowo kostnego w dobrej kondycji , poprawia krążenie , stymuluje serce oraz ma pozytywny wpływ na rehabilitację.

Nie ma lepszego wrażenia kiedy znowu można poczuć smak wycieczki , która dla osób z zaburzeniami ruchu wydawać by się mogło , że się skończyła bezpowrotnie. Nic z tych rzeczy, dzięki rowerowi Vintage znowu można czerpać radość z wypadów poza miasto.

Bogata gama opcji dodatkowych pozwala na bezpieczną jazdę oraz ustabilizowanie osoby tak aby nie spadła z rowerka podczas jazdy. Wspaniały sprzęt wspomagający rehabilitację oraz aktywizację.

Rower jest w standardzie wyposażony w opony , z paskiem odblaskowym na obwodzie co sprawia , że osoba jadąca na rowerze w nocy jest widoczna . Nisko zawieszona rama tuż nad ziemią sprawia , że wsiadanie i zsiadanie szczególnie u osób starszych staje się bardzo łatwe. W standardzie rower dostarczany jest z systemem ostrego koła . Aby jechać należy ciągle pedałować. Dla niektórych osób jest to wskazane , ponieważ wymusza ciągły ruch nóg w ten sposób efekt rehabilitacyjny jest zintensyfikowany.

Jeżeli rower ma mieć tzw. wolne koło należy nas o tym poinformować przy składaniu zamówienia.

Rowery trójkołowe VINTAGE przeznaczone są dla dorosłych o węwnętrznej długości nogi A = od 75 cm do 105 cm Rowery rehabilitacyjne trójkołowe rozmiar

DANE TECHNICZNE
Rowery rehabilitacyjne trójkołowe VINTAGE
 • przeznaczony dla młodzieży i dorosłych
 • doskonała forma rehabilitacji i ruchu fizycznego
 • atrakcyjne wzornictwo i wysoka jakość
 • duży bagażnik z tyłu
 • różne rodzaje napędów do wyboru
 • dodatkowe wyposażenie do stabilizacji oraz akcesoria
Rowery rehabilitacyjne trójkołowe
Rower rehabilitacyjny trójkołowy VINTAGE
Rower rehabilitacyjny
Rower trójkołowy VINTAGE

Dofinansowania
DOWIEDZ SIĘ JAK UZYSKAĆ
GRUPAMAZAMED TV
YOUTUBE GRUPAMAZAMED
Blog
REHABILITACYJNY