Rowery rehabilitacyjne Rower trójkołowy rowery rehabilitacyjne trójkołowe Rower rehabilitacyjny trójkołowy
 • Quckie Salsa
  ELEKTRYCZNE WÓZKI INWALIDZKIE
  Doskonała manewrowość w pomieszczeniach to cechuje wózki inwalidzkie elektryczne Quickie. Niewielki promień skrętu dzięki technologii napędu na środkową oś. Szerokość zaledwie 60 cm zapewnia łatwy przejazd przez drzwi i przestrzenie zamknięte. Mała wysokość siedziska zapewnia dostęp do stołów.
   
  wózek inwalidzki elektryczny
 • Wózki dziecięce
  WÓZEK DZIECIĘCY JOGGER
  Wózki inwalidzkie dziecięce mają istotny wpływ na rehabilitację dzieci - ich rozwój fizyczny i emocjonalny. Mogą być wyposażone w multi-funkcjonalne siedziska z regulacją szerokości i głębokości oparcia - co umożliwia dopasowanie parametrów wózka do wymiarów dziecka.
   
  wózki inwalidzkie dziecięce
 • Quckie Helium
  WÓZKI INWALIDZKIE AKTYWNE
  Quickie Helium to wózki inwalidzkie aktywne o owalnym przekroju ramy. Najlżejszy wózek na rynku - waga całości już od 6,5 kg. Helium to wózek aktywny dla ambitnych, zapewniający bezproblemową obsługę i zoptymalizowaną mobilność. Wózek Helium to projekt charakteryzujący się mocną owalną ramą i wieloma możliwościami.
   
  rower rehabilitacyjy
Rowery rehabilitacyjne Safari
 

Rowery rehabilitacyjne trójkołowe Safari

Rowerki trójkołowe Safari przeznaczone są dla najmłodszych dzieci, zapewniając równoczesną zabawę i rehabilitację. Standardowo wyposażone są w odblaski, przedni hamulec oraz tylny bagażnik. Rowerek swoją kolorystyką i ozdobami przeznaczony jest dla chłopców. Wyposażenie dodatkowe pozwala na modyfikację pod indywidualne potrzeby użytkownika. Możliwe są dodatkowe stabilizacje, uchwyty oraz regulację, które pozwalają użytkować rower osobom o różnym poziomie dysfunkcji. Dostępne są również dodatkowe akcesoria jak oświetlenie LED, dzwonki i inne.

Bogata gama opcji dodatkowych pozwala na bezpieczną jazdę oraz ustabilizowanie osoby tak aby nie spadła z rowerka podczas jazdy. Wspaniały sprzęt wspomagający rehabilitację oraz aktywizację. W standardzie rower dostarczany jest z systemem ostrego koła tzn.żeby jechać należy ciągle pedałować. Dla niektórych osób jest to wskazane , ponieważ wymusza ciągły ruch nóg w ten sposób efekt rehabilitacyjny jest zintensyfikowany. Rower może mieć tzw. wolne koło należy zaznaczyć przy zamówieniu. Aby dobrać właściwy rower dla dziecka należy zmierzyć wewnętrzną długość nogi , od ziemi do pachwiny. Model SAFARI jest dla dziecka o długości nogi 30cm-46cm.

Rowery trójkołowe Aqua i Safari przeznaczone są dla dzieci o węwnętrznej długości nogi A = od 30 cm do 46 cm Rowery rehabilitacyjne trójkołowe rozmiar

DANE TECHNICZNE
Rowery rehabilitacyjne trójkołowe
 • przeznaczone dla najmłodszych dzieci
 • doskonała forma rehabilitacji i ruchu fizycznego
 • atrakcyjne wzornictwo i wysoka jakość
 • wersja Aqua dla dziewczynek i Safari dla chłopców
 • różne rodzaje napędów do wyboru
 • dodatkowe wyposażenie do stabilizacji oraz akcesoria
Rowery rehabilitacyjne trójkołowe
Rower rehabilitacyjny trójkołowy Safari
Rower rehabilitacyjny
Rower trójkołowy Safari

Dofinansowania
DOWIEDZ SIĘ JAK UZYSKAĆ
GRUPAMAZAMED TV
YOUTUBE GRUPAMAZAMED
Blog
REHABILITACYJNY