Rowery rehabilitacyjne Rower trójkołowy rowery rehabilitacyjne trójkołowe Rower rehabilitacyjny trójkołowy
 • Quckie Salsa
  ELEKTRYCZNE WÓZKI INWALIDZKIE
  Doskonała manewrowość w pomieszczeniach to cechuje wózki inwalidzkie elektryczne Quickie. Niewielki promień skrętu dzięki technologii napędu na środkową oś. Szerokość zaledwie 60 cm zapewnia łatwy przejazd przez drzwi i przestrzenie zamknięte. Mała wysokość siedziska zapewnia dostęp do stołów.
   
  wózek inwalidzki elektryczny
 • Wózki dziecięce
  WÓZEK DZIECIĘCY JOGGER
  Wózki inwalidzkie dziecięce mają istotny wpływ na rehabilitację dzieci - ich rozwój fizyczny i emocjonalny. Mogą być wyposażone w multi-funkcjonalne siedziska z regulacją szerokości i głębokości oparcia - co umożliwia dopasowanie parametrów wózka do wymiarów dziecka.
   
  wózki inwalidzkie dziecięce
 • Quckie Helium
  WÓZKI INWALIDZKIE AKTYWNE
  Quickie Helium to wózki inwalidzkie aktywne o owalnym przekroju ramy. Najlżejszy wózek na rynku - waga całości już od 6,5 kg. Helium to wózek aktywny dla ambitnych, zapewniający bezproblemową obsługę i zoptymalizowaną mobilność. Wózek Helium to projekt charakteryzujący się mocną owalną ramą i wieloma możliwościami.
   
  rower rehabilitacyjy
Rowery rehabilitacyjne HAPPY dla dziewczynek w wieku 8-13 lat
 

Rowery rehabilitacyjne trójkołowe HAPPY dla dziewczynek w wieku 8-13 lat

Rower rehabilitacyjny trójkołowy dla dziewczynek w wieku 8-13 lat. Kolorystyka oraz ozdoby sprawiają , że rowerek jest dedykowany dla dziewczynek. Doskonałe narzędzie terapeutyczne i rehabilitacyjne dla dzieci z MPD.

Atrakcyjny rowerek trójkołowy HAPPY to propozycja dla dziewczynek w wieku 8 do 13 lat. Został stworzony według projektu, który spodoba się każdej dziewczynce. Rowerek to jednak nie tylko ciekawy wygląd, ale także skuteczne działanie terapeutyczne i rehabilitacyjne. Polecany jest szczególnie dla dzieci z zachwianym poczuciem równowagi, MPD oraz innymi zaburzeniami ruchu. Jazda na rowerze to stymulowanie układu kostno-mięśniowego i dobra kondycja. W ten sposób poprawiamy krążenie, oddech, a także wzmacniamy cały organizm. Dodatkowo rower to świetna motywacja dla dzieci i szansa na znacznie łatwiejszą integrację z koleżankami i kolegami.

Jazda na rowerze to wiele radości i pozytywnych wrażeń. Wystarczy tylko posadzić swoją pociechę w tym pojeździe i cieszyć się również doskonałymi efektami terapeutycznymi, jakie rowerek HAPPY zapewnia.

Bezpieczna jazda, odpowiednia stabilizacja i szereg opcji dodatkowych do wyboru to najważniejsze cechy charakterystyczne dla rowerku HAPPY.
Standardowo rowerek jest dostarczany z ostrym kołem. Oznacza to, że dziecko musi cały czas pedałować, by można było jechać. W ten sposób wymuszony ruch nóg intensyfikuje rehabilitację i zapewnia uzyskanie dużo lepszych efektów terapeutycznych. Opcjonalnie można zamówić inny napęd, w postaci wolnego koła czy torpedo.

Wybór odpowiedniego roweru zaczynamy od zmierzenia długości wewnętrznej części nogi, od ziemi do pachwiny. Prezentowany model jest optymalny dla dzieci o długości nogi od 55 do 70 cm.

Rowery trójkołowe HAPPY przeznaczone są dla dzieci o węwnętrznej długości nogi A = od 55 cm do 70 cm Rowery rehabilitacyjne trójkołowe rozmiar

DANE TECHNICZNE
Rowery rehabilitacyjne trójkołowe happy
 • przeznaczone dla dzieci 8-13 lat
 • doskonała forma rehabilitacji i ruchu fizycznego
 • atrakcyjne wzornictwo i wysoka jakość
 • wersja HAPPY dla dziewczynek
 • różne rodzaje napędów do wyboru
 • dodatkowe wyposażenie do stabilizacji oraz akcesoria
Rowery rehabilitacyjne trójkołowe
Rower rehabilitacyjny trójkołowy HAPPY
Rower rehabilitacyjny
Rower trójkołowy HAPPY

Dofinansowania
DOWIEDZ SIĘ JAK UZYSKAĆ
GRUPAMAZAMED TV
YOUTUBE GRUPAMAZAMED
Blog
REHABILITACYJNY