Rowery trójkołowe Rehatri rower trójkołowy Rehatri Rowery rehabilitacyjny trójkołowy Rehatri Rower trójkołowy Rehatri
 • Quckie Salsa
  ELEKTRYCZNE WÓZKI INWALIDZKIE
  Doskonała manewrowość w pomieszczeniach to cechuje wózki inwalidzkie elektryczne Quickie. Niewielki promień skrętu dzięki technologii napędu na środkową oś. Szerokość zaledwie 60 cm zapewnia łatwy przejazd przez drzwi i przestrzenie zamknięte. Mała wysokość siedziska zapewnia dostęp do stołów.
   
  wózek inwalidzki elektryczny
 • Wózki dziecięce
  WÓZEK DZIECIĘCY JOGGER
  Wózki inwalidzkie dziecięce mają istotny wpływ na rehabilitację dzieci - ich rozwój fizyczny i emocjonalny. Mogą być wyposażone w multi-funkcjonalne siedziska z regulacją szerokości i głębokości oparcia - co umożliwia dopasowanie parametrów wózka do wymiarów dziecka.
   
  wózki inwalidzkie dziecięce
 • Rower Momo
  ROWERY REHABILITACYJNE
  Rower rehabilitacyjny Momo - firma Schuchmann jest znana ze swoich rowerów rehabilitacyjnych. Solidność wykonania i nowoczesne rozwiązania są głównymi cechami jakimi charakteryzują się rowery rehabilitacyjne aluminiowa rama ze stopu 6061 oraz kompaktowy i ergonomiczny kształt.
   
  rowery rehabilitacyjne
 • Quckie Helium
  WÓZKI INWALIDZKIE AKTYWNE
  Quickie Helium to wózki inwalidzkie aktywne o owalnym przekroju ramy. Najlżejszy wózek na rynku - waga całości już od 6,5 kg. Helium to wózek aktywny dla ambitnych, zapewniający bezproblemową obsługę i zoptymalizowaną mobilność. Wózek Helium to projekt charakteryzujący się mocną owalną ramą i wieloma możliwościami.
   
  rower rehabilitacyjy
 • Quickie Xenon
  WÓZEK INWALIDZKI AKTYWNY
  Quickie Xenon FF to wózki inwalidzki aktywny. Minimalistyczna, owalna rama połączona z innowacyjnym, opatentowanym, płaskim wzmocnieniem krzyżowym sprawiają, że wózek Xenon marki Quickie wygląda niezwykle stylowo i dynamicznie.
   
  wózki inwalidzkie aktywne
 • Groove
  WÓZEK INWALIDZKI ELEKTRYCZNY
  Wózek z napędem na tylne, koła, który oferuje użytkownikowi niezależny wybór podstaw napędowych i systemów siedziska. Kontroluje prędkości do 13 km/h dzięki silnikom wyposażonym w zaawansowane rozwiązania takie jak Intellidrive™. Groove to rozwiązanie, które daje duże możliwości aktualizacji oprogramowania.
   
  skutery inwalidzkie elektryczne
 • Pionizator
  MIRCO
  Mirco to propozycja pionizatora dynamicznego amerykańskiej firmy RIFTON. Cechuje się wszechstronnością dzięki systemowi modularnemu pozwalającemu zastosować bardzo szeroką ofertę dodatków. Jednocześnie pionizatory Mirco oferują zalety wielu urządzeń.
   
  pionizatory
Rowery rehabilitacyjne Rehatri
 

Rowery rehabilitacyjne trójkołowe Rehatri

Rehatri to trójkołowiec przeznaczony dla dzieci od ośmiu lat w wzwyż. W wersji standardowej posiada oparcie z pasem piersiowym oraz peloty boczne zapewniające bezpieczeństwo i komfort dziecku. Siedzisko posiada opcję regulacji w poziomie i pionie aby ułatwić sięganie do pedałów mniejszym dzieciom oraz pas biodrowy dla dodatkowej stabilizacji. Dodatkowym atutem jest specjalnie zaprojektowana kierownica z regulowaną długością ramienia aby sprostać wymaganiom tych użytkowników dla których normalna kierownica zbyt mocno obciąża kręgosłup. Dodatkowo wersja standardowa posiada mechanizm poziomujący pedały, hamulec ręczny z rączką zamontowaną na kierownicy oraz uchwyt rodzicielski. W standardzie zamontowany jest napęd typu ostre koło napędzający 16'' koła.

DANE TECHNICZNE
 • Napęd: ostre koło
 • Koła: 16"
 • Poziomowanie pedałów
 • Regulacja kierownicy
Rowery rehabilitacyjne trójkołowe Rehatri
Rowery rehabilitacyjne Rehatri
Rowery trójkołowe Rehatri
Rower rehabilitacyjny trójkołowy

Dofinansowania
DOWIEDZ SIĘ JAK UZYSKAĆ
GRUPAMAZAMED TV
YOUTUBE GRUPAMAZAMED
Blog
REHABILITACYJNY