Strona główna Kontakt GRUPAMAZAMED Mapa strony Aktualnosci GRUPAMAZAMED

Balkonik Nurmi Neo

Strona główna - Sprzęt rehabilitacyjny - Balkoniki - Balkonik Nurmi Neo

Balkonik Nurmi Neo


Balkonik dziecięcy Nurmi Neo

Nurmi Neo to rama znajdująca się zawsze za poruszającym się dzieckiem i otwarta w kierunku ruchu - pomaga Twojemu dziecku samodzielnie odkrywać otoczenie.

poruszanie się na własnych nogach zwiększa poziom mobilności i niezależności Twojego dziecka. W wyprostowanej postawie Twoje dziecko może łatwiej utrzymywać kontakt z kolegami, koleżankami i członkami rodziny oraz aktywnie uczestniczyć w wydarzeniach w domu, czy w szkole. Nasz chodzik Nurmi Neo pomoże Twojemu dziecku w samodzielnym przemieszczaniu się i odkrywaniu otoczenia.

Nurmi Neo w skrócie (podstawowe cechy)

 • Zachęca dziecko do samodzielnego chodzenia
 • Wymusza prostą postawę i naturalny model ruchu
 • Ułatwia kontakty społeczne z przyjaciółmi i rodzeństwem
 • Wysoki poziom bezpieczeństwa
 • Łatwy do złożenia do kompaktowego rozmiaru
 • Rama dostępna w dwóch jasnych barwach

Zachowanie naturalnego wzorca modelu ruchu

Podczas ruchu dziecka rama Nurmi Neo znajduje się za dzieckiem, a kierunek ruchu pozostaje otwarty. Dlatego Twoje dziecko zachowuje wyprostowaną postawę i może swobodnie poruszać się zgodnie z naturalnym modelem ruchu. Funkcje ciała są naturalnie wykorzystywane i wspierane, dzięki czemu użytkownik chodzika szybko zaczyna poruszać się z większą pewnością siebie. Niewielka waga i kółka umożliwiające łatwe przesuwanie chodzika sprawiają, że Twoje dziecko będzie chodzić bez wysiłku i aktywnie uczestniczyć w codziennym życiu rodziny. Duża praktyczność chodzika Nurmi polega na tym, iż urządzenie można złożyć do niewielkich rozmiarów oraz szybko i łatwo przetransportować w dowolne miejsce. Dzięki temu Twoje dziecko jest przez cały czas mobilne - nawet wtedy, gdy Ty zajmujesz się innymi sprawami. Oczywiście zwracamy wielką uwagę na bezpieczeństwo. Chodzik Nurmi Neo wyróżnia się stabilną konstrukcją. Twoje dziecko może zawsze polegać na chodziku i czuć się bezpiecznie. Co więcej, blokady na tylnych kółkach zapobiegają przypadkowemu cofnięciu się chodzika. Możesz także wyposażyć go w dodatkowe zabezpieczenie zapobiegające wywróceniu się urządzenia. Opcjonalny hamulec cierny dodatkowo podwyższa poziom bezpieczeństwa, szczególnie wtedy, gdy Twoje dziecko robi dopiero pierwsze kroki z pomocą chodzika.

Nurmi "rośnie" z Twoim dzieckiem

Nurmi "rośnie" z Twoim dzieckiem i może służyć mu przez wiele lat. Aby przystosować chodzik Nurmi do wzrostu Twojego dziecka, możesz wykorzystać uchwyty z regulacją wysokości. Co więcej, w zależności od wymagań i stanu zdrowia użytkownika, Nurmi można wyposażyć w różnego rodzaju akcesoria. Z myślą o uczynieniu chodzika jeszcze bardziej zwrotnym oraz umożliwieniu spontanicznej zmiany kierunku ruchu, chodzik wyposażony jest w przednie kółka skrętne. Rama chodzika Nurmi Neo dostępna jest w dwóch jasnych kolorach.

Balkonik Nurmi Neo zastosowanie

Ergonomiczny przyrząd Nurmi pomaga w chodzeniu podpierając użytkownika z tyłu, utrwalając wyprostowaną postawę stania lub chodzenia. Różni się od tradycyjnych chodzików tym, że wymusza od użytkownika naturalne ruchy. Z uwagi na wysoką odporność na skręcanie i bezpieczeństwo obiektywne i subiektywne, które Nurmi zapewnia dzięki swemu ciężarowi i wymiarom, poczucie równowagi oraz chodzenie, są dla dzieci łatwiejsze. Stabilność chodzika przenosi się na dziecko. Uchwyty ustawić można na wysokość odpowiednią dla użytkownika.

Nurmi jest wyjątkowy z uwagi na duży stopień gwarantowanego bezpieczeństwa: skuteczne i działające natychmiast zabezpieczenia przed ruchem kół do tyłu - choć schowane w piastach kół tylnych i ciche w działaniu - niezawodnie zabezpieczają chodzik przed ruchem do tyłu, pozostającym poza kontrolą dziecka.

Przy wyborze kół mocny nacisk położonoi na uniwersalność i trwałość: Nurmi wyposażony jest częściowo w łożyskowane w łożyskach kulkowych kółka z twardej gumy, odpowiednie do użytkowania tak wewnątrz jak i na zewnątrz. Opcja: hamulec cierny. Jest on zalecany przynajmniej na etapie nauki chodzenia. Dla wszystkich rozmiarów dostępne są przednie kółka skrętne zwiększające manewrowość. Nurmi może być szybko i łatwo składany, uzyskując małe wymiary, przydatne podczas transportu.

Balkonik Nurmi Neo - Galeria

Balkonik dziecięcy Nurmi Neo
Balkonik dziecięcy Nurmi Neo
Balkonik dziecięcy Nurmi Neo
Balkonik dziecięcy Nurmi Neo
Balkonik dziecięcy Nurmi Neo
Balkonik dziecięcy Nurmi Neo
Balkonik dziecięcy Nurmi Neo

Balkonik Nurmi Neo dane techniczne


 • Dostępny w trzech rozmiarach: wys. drążka 43-56, 56-76 lub 72-85 cm drążek mini dla rozm. 1
 • Konstrukcja z rur stalowych; składanie i regulacja wysokości
 • Skrętne koła przednie z blokadą
 • Regulacja wysokości drążka
 • Blokada kół tylnich
 • Bogate dodatki

KONTAKT GRUPAMAZAMEDJesteś zainteresowany zakupem wózka inwalidzkiego lub sprzętu rehabilitacyjnego?
Napisz do nas - biuro@grupamazamed.pl lub skorzystaj z formularza:

* pole wymagane

Jesteś zainteresowany, chciałbyś nabyć
Balkonik Nurmi Neo ?


Skontaktuj się z nami !Balkonik Nurmi Neo
GRUPAMAZAMED dystrybutor sprzętu rehabilitacyjnego, wózków inwalidzkich i skutera Nurmi Neo. Wózki inwalidzkie, wózki elektryczne i poduszki przeciwodleżynowe z dofinansowaniem z PFRON i PCPR. Balkonik Nurmi Neo w atrakcyjnych cenach lub refundowane przez NFZ.

Dofinansowania
DOWIEDZ SIĘ JAK UZYSKAĆ
YouTube GRUPAMAZAMED
OGLĄDAJ GRUPAMAZAMED TV
Blog
REHABILITACYJNY
Copyright 2015 by GRUPAMAZAMED     |   strona główna o firmie katalog produktów dofinansowanie serwis wózków kontakt
Balkonik Nurmi Neo dla dzieci