GRUPAMAZAMED kontakt Mapa strony Aktualności

Balkoniki chodziki podporniki

GRUPAMAZAMED - Sprzęt rehabilitacyjny - Balkoniki

balkonik malte

Balkonik Malte


W standardowej wersji mechanizm podnoszący jest w wersji manualnej i wykorzystuje tłok gazowo-spręzynowy do zmiany pozycji.  
balkonik nurmi

Balkonik Nurmi Neo


Nurmi Neo to rama znajdująca się zawsze za poruszającym się dzieckiem i otwarta w kierunku ruchu - pomaga Twojemu dziecku samodzielnie odkrywać otoczenie.  
Balkonik 4 kołowy

Balkonik 4 kołowy


Czterokołowe efektywne wsparcie aby dłużej pozostać mobilnym. Na balkonikach 4 kołowych można polegać każdego dnia, jeśli chodzi o odzyskanie lub utrzymanie mobilności.  

balkonik ambona

Balkonik Ambona


Balkonik Ambona jest przeznaczony do używania przez osoby niepełnosprawne w celu odnowienia i ćwiczenia umiejętności stania oraz chodzenia bez pomocy lub z asystą osób trzecich.  
balkonik 4 kołowy wzso

Balkonik 4 kołowy WZSO


Balkonik przeznaczony jest dla osób niepełnosprawnych, ze schorzeniami narządów ruchu. Może być wykorzystywany do samodzielnej nauki chodzenia po przebytej chorobie.  
podpórka 3 kołowa

Balkonik 3 kołowy


Podpórka 3 - kołowa jest doskonała do użytkowania zarówno w domu i na zewnątrz. System hamulców wraz z hamulcem postojowym.  

balkonik 2 kołowy

Balkonik 2 kołowy


Balkonik pomocniczo-rehabilitacyjny dla osób niepełnosprawnych ze schorzeniem narządu ruchu, z problemami pionizacji składany, łatwy w transporcie, wykonany z aluminium.  
balkonik

Balkonik stały


Balkonik pomocniczo-rehabilitacyjny dla osób niepełnosprawnych ze schorzeniem narządu ruchu, z problemami pionizacji składany, łatwy w transporcie.  
balkonik kroczący

Balkonik kroczący


Balkonik przeznaczony jest dla osób niepełnosprawnych, ze schorzeniami narządów ruchu. Może być wykorzystywany do samodzielnej nauki chodzenia po przebytej chorobie.  

Balkoniki

W ofercie GRUPAMAZAMED prezentujemy bardzo szeroką gamę sprzętu rehabilitacyjnego


Copyright 2015 by GRUPAMAZAMED     |   strona główna o firmie katalog produktów dofinansowanie serwis wózków kontakt
Dla osób starszych balkoniki chodziki podporniki podpórki dla niepełnosprawnych starszych seniorów.