wózki inwalidzkie wózki inwalidzkie elektryczne pionizatory sprzęt rehabilitacyjny
 • Quckie Salsa
  ELEKTRYCZNE WÓZKI INWALIDZKIE
  Łatwe manewrowanie w małych pomieszczeniach to cechuje wózki inwalidzkie elektryczne Quickie. Niewielki promień skrętu dzięki technologii napędu na środkową oś. Szerokość zaledwie 60 cm zapewnia łatwy przejazd przez drzwi i przestrzenie zamknięte. Mała wysokość siedziska zapewnia dostęp do stołów.
   
  wózek inwalidzki elektryczny
 • Quckie Helium
  WÓZKI INWALIDZKIE AKTYWNE
  Quickie Helium to wózki inwalidzkie aktywne o owalnym przekroju ramy. Najlżejszy wózek na rynku - waga całości już od 6,5 kg. Helium to wózek aktywny dla ambitnych, zapewniający bezproblemową obsługę i zoptymalizowaną mobilność. Wózek Helium to projekt charakteryzujący się mocną owalną ramą i wieloma możliwościami.
   
  rower rehabilitacyjy
 • Rower Safari
  ROWERY REHABILITACYJNE
  Rower rehabilitacyjny Safari slidność wykonania i nowoczesne rozwiązania są głównymi cechami jakimi charakteryzują się rowery rehabilitacyjne kompaktowy i ergonomiczny kształt.
   
  rowery rehabilitacyjne
 • Wózki dziecięce
  WÓZEK DZIECIĘCY JOGGER
  Wózki inwalidzkie dziecięce mają istotny wpływ na rehabilitację dzieci - ich rozwój fizyczny i emocjonalny. Mogą być wyposażone w multi-funkcjonalne siedziska z regulacją szerokości i głębokości oparcia - co umożliwia dopasowanie parametrów wózka do wymiarów dziecka.
   
  wózki inwalidzkie dziecięce
 • Quickie Xenon
  WÓZEK INWALIDZKI AKTYWNY
  Quickie Xenon wózek inwalidzki aktywny, a jego minimalistyczna, owalna rama połączona z innowacyjnym, opatentowanym, płaskim wzmocnieniem krzyżowym sprawiają, że wózek Xenon marki Quickie wygląda niezwykle stylowo i dynamicznie.
   
  wózki inwalidzkie aktywne
Witamy na stronie aktualności Grupamazamed
wózki inwalidzkie elektryczne

Aktywny samorząd w 2016 roku – wózki inwalidzkie elektryczne

https://www.pfron.org.pl/pl/komunikaty/3098,Aktywny-samorzad-w-2016-roku.html

Treść programy "Aktywny Samorząd"

W dniu 22 lutego 2016 roku Zarząd Funduszu przyjął Kierunki działań i warunki brzegowe obowiązujące realizatorów pilotażowego programu „Aktywny samorząd” w 2016 roku. Osoby niepełnosprawne zainteresowane uczestnictwem w programie, prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość w oczekiwaniu na wyznaczenie terminu przyjmowania wniosków przez samorządy powiatowe, które muszą m.in. dostosować formularze wniosków o dofinansowanie do zasad obowiązujących w bieżącym roku.

Realizatorzy Programu – samorządy powiatowe Do dnia 26 lutego 2016 roku przyjmowane będą wystąpienia samorządów powiatowych o przyznanie środków finansowych PFRONna realizację programu w bieżącym roku. Do dnia 18 marca 2016 roku Fundusz musi zawrzeć aneksy do umów na realizację programu.

Wnioskodawcy – osoby niepełnosprawne. Na co można uzyskać pomoc finansową: Moduł I:

 • Obszar A Zadanie 1 - pomoc w zakupie i montażu oprzyrządowania do posiadanego samochodu,
 • Obszar A Zadanie 2 - pomoc w uzyskaniu prawa jazdy kategorii B,
 • Obszar B Zadanie 1 - pomoc w zakupie sprzętu elektronicznego lub jego elementów oraz oprogramowania,
 • Obszar B Zadanie 2 - dofinansowanie szkoleń w zakresie obsługi nabytego w ramach programu sprzętu elektronicznego i oprogramowania,
 • Obszar C Zadanie 2 - pomoc w utrzymaniu sprawności technicznej posiadanego wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym,
 • Obszar C Zadanie 3 - pomoc w zakupie protezy kończyny, w której zastosowano nowoczesne rozwiązania techniczne, tj. protezy co najmniej na III poziomie jakości,
 • Obszar C Zadanie 4 - pomoc w utrzymaniu sprawności technicznej posiadanej protezy kończyny, w której zastosowano nowoczesne rozwiązania techniczne (co najmniej na III poziomie jakości),
 • Obszar D – pomoc w utrzymaniu aktywności zawodowej poprzez zapewnienie opieki dla osoby zależnej tj. dziecka będącego pod opieką wnioskodawcy, przebywającego w żłobku lub przedszkolu albo pod inną tego typu opieką (dziennego opiekuna, niani lub w ramach klubu dziecięcego, punktu przedszkolnego, zespołu wychowania przedszkolnego),


Moduł II – pomoc w uzyskaniu wykształcenia poprzez dofinansowanie kosztów edukacji w szkole policealnej, kolegium lub w szkole wyższej (studia pierwszego stopnia, studia drugiego stopnia, jednolite studia magisterskie, studia podyplomowe lub doktoranckie prowadzone przez szkoły wyższe w systemie stacjonarnym / dziennym lub niestacjonarnym / wieczorowym / zaocznym lub eksternistycznym, w tym również za pośrednictwem Internetu). Pomoc w zakupie wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym będzie możliwa po dokonaniu zmian w programie dotyczących zasad przyznawania tej pomocy.

Terminy
Termin rozpoczęcia przyjmowania wniosków o dofinansowanie ustala samorząd powiatowy właściwy ze względu na miejsce zamieszkania Wnioskodawcy. Termin zakończenia przyjmowania wniosków: 1. dla Modułu I – dnia 30 sierpnia 2016 r.

Aktualności Grupamazamed

W naszm katalogu można znaleźć zdjęcia oraz wszystkie niezbędne dane techniczne produktów. Firma specjalizuje się w sprzedaży wózków inwalidzkich elektrycznych. Ponadto w zakładce „Dofinansowanie” zamieszczamy przydatne informacje na temat formalności związanych ze zdobyciem refundacji lub dofinansowania sprzętu rehabilitacyjnego. Oferujemy również gwarancyjny i pogwarancyjny serwis wózków inwalidzkich. W razie wątpliwości lub dodatkowych pytań zapraszamy do działu kontakt.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat skontaktuj się z regionalnym przedstawicielem handlowym lub z nami tel.: tel. 720 777 868.

Grupamazamed


Warszawa ul.
tel. 720 777 868
e-mail: biuro@Grupamazamed.pl

.
Dofinansowania refundacja
PORADNIK JAK UZYSKAĆ REFUNDACJĘ
Grupamazamed
OGLĄDAJ Grupamazamed TV
Blog
REHABILITACYJNY
FIRMA
wózki inwalidzkie elektryczne Grupamazamed
Warszawa ul.
tel. 720 777 868
e-mail: biuro@Grupamazamed.pl


.